500020300137
پیام مهندس سلیمانی شهردار کاشمر به مناسبت سالروز بازگشت پرافتخار آزادگان

پیام مهندس سلیمانی شهردار کاشمر به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت پرافتخار آزادگان قهرمان به میهن عزیز اسلامی ایران

بسم الله النور

صبر، صلابت و بصیرت آزادگان ارجمند و خانواده گرانقدرشان به عنوان بهترین الگوی اخلاق و پایداری در راه عقیده مایه مباهات ایرانیان بوده و شایسته تقدیر است.

بی تردید سرافرازی و موفقیت امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و آزادگان دلاوری است که در دوران دفاع مقدس با عشق به خدا و میهن برای رسیدن به قله های فتح و ظفر، جهانیان را به شگفتی وا داشتند و با استقامت وصف‌ناپذیر زیباترین جلوه غیرت و همت ایرانیان را در جهان به تصویر کشیدند.

از اینکه عموی عزیز بنده نیز در جمع آزادگان حضور داشتند، هم چشم انتظاری و ثبت و نگرانی‌های آن سال های اسارت و هم شیرینی وصف ناپذیرش در برگشتن به آغوش میهن و شهر و خانواده را به خوبی در دل و جان به خاطر دارم و سلامتی ایشان و همه آزادگان سرافراز را آرزومندم و دست بوس ایشان هستم.

ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت اسوه های ایمان، صلابت و بردباری به کشور، از خود گذشتگی و ایثار دلیرانه آزادگان عزیز را ارج می نهیم و از تلاش غیورانه آنها در جهت صیانت از مرزهای میهن اسلامی سپاسگزاریم.

از درگاه خداوند سبحان برای تمامی ایثارگران و آزادگان عزیز و خانواده های عزیز شان سلامت، سعادت و توفیق روز افزون خواستارم.سلیمانی

شهردار کاشمر

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کاشمر می باشد. و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است